Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
112 tvarohova pomazanka babiccina zahradka 120 g
Tvarohová pomazánka - babiččina zahrádka - 120 g
32 Kč

Tvarohová pomazánka vyráběná z čerstvého tvarohu, z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Při výrobě používáme kombinaci salátových bylinek – pažitku, petržel, cibuli, paprikové floky, libeček, kopr, karotku, celer, oregano, které pro nás připravuje náš dlouholetý dodavatel „Davídkovo koření“. Tvarohová pomazánka výborná ke svačině, věčeři, do obložených míst.    

Momentálně nedostupné 
Kód: 2409
115 tvarohova pomazanka dedeckova pomazanka 120 g
Tvarohová pomazánka - dědečkova pomazánka - 120 g
32 Kč

Tvarohová pomazánka vyráběná z čerstvého tvarohu a nivy, z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Snoubení chuti tvarohu a nivy, výborná kombinace, která Vás očaruje. Tvarohová pomazánka výborná ke svačině, večeři, do obložených míst.   

Momentálně nedostupné 
Kód: 2410
76 tvarohova pomazanka farmarova svacinka 120 g
Tvarohová pomazánka - farmářova svačinka - 120 g
32 Kč

Tvarohová pomazánka vyráběná z čerstvého tvarohu, z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Při výrobě používáme čerstvou cibuli, lahůdkovou sušenou papriku a sušené paprikové floky od dodavatele "Davídkovo koření" - koření zcela bez konzervantů a přidané soli. Tvarohová pomazánka výborná ke svačině, večeři, do obložených míst.   

Momentálně nedostupné 
Kód: 2411
109 1 tvarohova pomazanka recke bylinky 120 g
Tvarohová pomazánka - řecké bylinky - 120 g
32 Kč

Tvarohová pomazánka vyráběná z čerstvého tvarohu, z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka.Při výrobě používáme kombinaci řeckých bylinek - česnek, pepř, kopr, kurkumu, které pro nás připravuje náš dlouholetý dodavatel „Davídkovo koření“. Tvarohová pomazánka výborná ke svačině, věčeři, do obložených míst.   

Momentálně nedostupné 
Kód: 2408
74 3 tvarohovy dezert 120 g
Tvarohový dezert - 120 g
34 Kč

Tvarohový dezert je vítězný výrobek v soutěži Potravina Královehradeckého kraje, pro rok 2013. Díky své jemné konzistenci a smetanovo-vanilkové chuti, je velmi oblíbený nejen u dětí, ale také lahodná svačinka pro dospělé.  

Momentálně nedostupné 
Kód: 2406
75 tvarohovy dezert cokolada 120 g
Tvarohový dezert - ČOKOLÁDA - 120 g
34 Kč

Tvarohový dezert - s čokoládovou příchutí je vítězný výrobek v soutěži Potravina Královehradeckého kraje, pro rok 2014. Díky své jemné konzistenci a smetanovo-vanilkové chuti, je velmi oblíbený nejen u dětí, ale také lahodná svačinka pro dospělé.  

Momentálně nedostupné 
Kód: 2407
73 tvaroh z rampuse 200 g
Tvaroh z Rampuše - 200 g
52 Kč

Ručně vyráběný tvaroh, kysaný výrobek z kravského, plnotučného, šetrně pasterovaného mléka s obsahem jogurtových bakterií. Tvaroh je výborný především na přípravu pomazánek, či při výrobě různých tvarohových pokrmů. Můžete použít jak na slanou, tak i sladkou variantu vaření.   

Momentálně nedostupné 
Kód: 2405
7 položek celkem