Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Kód: 2388 | Značka: Niva, s.r.o.

Niva - 1 kg

198 Kč 172,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Sýr Niva patří do skupiny sýrů s plísní uvnitř hmoty. 

Kategorie: Sýry
Záruka: uvedené na obalu
bezlepkové: Produkty neobsahují lepek.
ZÁRUKA: min. 5 dní
HMOTNOST: 1,05 kg
SLOŽENÍ: Syrové kravské mléko, jedlá sůl NaCl, chlorid vápenatý CaCl2, smetanová kultura, kultura Penicillium roqueforti, syřidlo, 52% sušiny, 50% tuku v sušině, do 5% kuchyňské soli
ALERGENY: MLÉKO

Detailní popis produktu

Na základě naší spolupráce s firmou Niva, s.r.o. Dolní Přím, Vám nyní nabízíme možnost objednání, tohoto výborného výrobku.

Povrch válce je celistvý, se zřetelnými vpichy. Na řezu je mramorovitý prorost ušlechtilé světle až tmavě zelené plísně. Slabá světle hnědá barva na povrchu je znakem vyzrálosti sýrů a neovlivňuje jejich zdravotní nezávadnost. Před balením je povrch ošetřen, ke konci trvanlivosti se pod obalem může objevit slabě oranžový maz nebo prorost plísně. Tento jev je přirozený a není na závadu.

Sýr dodáváme v originálním balení od firmy Niva, s.r.o. Dolní Přím. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 5 dní.

Cena na e-shopu je pouze orientační, skutečná cena za výrobek či zboží bude upřesněna, při předání zboží, cena se odvíjí od skutečné váhy výrobku či zboží.

Složení

  • Syrové kravské mléko, jedlá sůl NaCl, chlorid vápenatý CaCl2, smetanová kultura, kultura Penicillium roqueforti, syřidlo, 52% sušiny, 50% tuku v sušině, do 5% kuchyňské soli

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: