Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Novinka
Kód: 2364 | Značka: Farma Sokol

Nakládaný sýr - 330 g - s cibulí a feferonkou

75 Kč 65,22 Kč bez DPH
Rezervace

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Nakládaný sýr s cibulí a feferonkou, česká potravina. Kvalitní výrobek, který je nejen výborný, nejen do salátů a obložených mís. Nakládaný sýr s mírně pikantní chutí.

Kategorie: Sýry
Záruka: uvedené na obalu
bezlepkové: Produkty neobsahují lepek.
ZÁRUKA: MINIMÁLNĚ 30 dní
HMOTNOST: 0,56 kg
SLOŽENÍ: čerstvý sýr 30% (plnotučné mléko, sýřidlo, sůl, chlorid vápenatý, mlékařské kultury), cibule 21%, feferonka 9%, slunečnicový olej, sůl, "Davídkovo koření".
ALERGENY: MLÉKO

Detailní popis produktu

Ochutnejte výborný nakládaný sýr s cibulí a feferonkou

Kvalitní sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka.

Nakládaný sýr – rostlinný olej 40%, sýr 30%, cibule 21%, feferonka 9%. Sýr je dochucen kořením od místního dodavatele "Davídkovo koření" - koření zcela bez konzervantů a přidané soli. Celková hmotnost výrobku je 330g – z toho tuhý podíl 200g, 130g oleje.

Nakládaný sýr s cibulí a feferonkou, přirozeně bez lepku, bez konzervantů. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.  

Nakládaný sýr s cibulí a feferonkou dodávaný v jednorázových nevratných skleněných obalech. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 1 měsíce. Teplota skladování do 8⁰C.

Složení

  • čerstvý sýr 30% (plnotučné mléko, sýřidlo, sůl, chlorid vápenatý, mlékařské kultury), cibule 21%, feferonka 9%, slunečnicový olej, sůl, "Davídkovo koření".

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: