Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Kód: 2365 | Značka: Farma Sokol

Nakládaný sýr - 305 g - vlašské ořechy a brusinka

85 Kč 73,91 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Nakládaný sýr s vlašskými ořechy a brusinkami, česká potravina. Kvalitní výrobek, s jedinečnou chutí brusinek a vlašských ořechů. Nakládaný sýr dopučujeme všem labužníkům, brusinky dodají sýru sladký nádech.

Kategorie: Sýry
Záruka: uvedené na obalu
bezlepkové: Produkty neobsahují lepek.
ZÁRUKA: MINIMÁLNĚ 30 dní
HMOTNOST: 0,56 kg
SLOŽENÍ: čerstvý sýr s ořechy 36% (plnotučné mléko, vlašské ořechy +/-5%, syřidlo, chlorid vápenatý, mlékařské kultury, sůl), brusinky 9%, vlašské ořechy 8%,slunečnicový olej 47%, sůl
ALERGENY: MLÉKO, VLAŠSKÉ OŘECHY

Detailní popis produktu

nakládaný sýr s vlašským ořechem a brusinkou, perla mezi nakládanými sýry

Tradiční sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka.

Nakládaný sýr – rostlinný olej 40%, sýr 30%, vlašské ořechy 9%, brusinky 7 %. Celková hmotnost výrobku je 305g – z toho tuhý podíl 175 g.

Nakládaný sýr s vlašskými ořechy a brusinkami, přirozeně bez lepku, bez konzervantů. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.  

Nakládaný sýr s vlašskými ořechy a brusinkami dodáváme v jednorázových nevratných skleněných obalech. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 1 měsíce. Teplota skladování do 8⁰C.

Složení

  • čerstvý sýr s ořechy 36% (plnotučné mléko, vlašské ořechy +/-5%, syřidlo, chlorid vápenatý, mlékařské kultury, sůl), brusinky 9%, vlašské ořechy 8%,slunečnicový olej 47%, sůl.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: