Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Novinka
Kód: 2360 | Značka: Farma Sokol

Čerstvý sýr - OLIVOVÝ - cca 200 g

66 Kč 57,39 Kč bez DPH
Rezervace

Domací sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Čerstvý sýr olivový, český výrobek, s vůní středomoří. Kravský sýr s olivami, chuť sýru je velmi výrazná. Sýr s vůní provensálského koření a chutí zelených a černých oliv nejvyšší kvality. Doporučujeme podávat k vínu.

Kategorie: Sýry
Záruka: uvedené na obalu
bezlepkové: Produkty neobsahují lepek.
ZÁRUKA: MINIMÁLNĚ 10 dní
HMOTNOST: 0,21 kg
SLOŽENÍ: plnotučné mléko, olivy +/- 5%, sýřidlo, sůl, chlorid vápenatý, provensálské koření, mlékařské kultury, obsah tuku min 25%.
ALERGENY: MLÉKO

Detailní popis produktu

Čerstvý sýr olivový, český výrobek, s vůní středomoří

Čerstvý sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací. Při výrobě používáme provensálské koření od místního dodavatele "Davídkovo koření" - koření zcela bez konzervantů a přidané soli.

Sýr z kravského mléka s olivami, máme oceněný jako ORIGINÁLNÍ PRODUKT ORLICKÝCH HOR.

Čerstvý sýr s olivový, přirozeně bez lepku, bez konzervantů. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.  

Sýr dodáváme vákuově balený. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 10dní. Sýr z kravského mléka je vyráběn bez v konzervantů, proto po otevření originálního balení doporučujeme spotřebovat do 24hodin.

Všechny naše sýry jsou krájeny ručně, proto se může skutečná cena za výrobkem mírně lišit.

Cena na e-shopu je pouze orientační, skutečná cena za výrobek či zboží bude upřesněna, při předání zboží, cena se odvíjí od skutečné váhy výrobku či zboží.

Složení

  • plnotučné mléko, olivy +/- 5%, sýřidlo, sůl, chlorid vápenatý, provensálské koření, mlékařské kultury, obsah tuku min 25%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: