Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Kód: 2362 | Značka: Farma Sokol

Čerstvý sýr - ČESNEK MEDVĚDÍ - cca 200 g

66 Kč 57,39 Kč bez DPH
Rezervace

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Čerstvý sýr s medvědím česnekem doporučujeme k pivu, chuť česneku je příjemná a nepřebíjí chuť samotného sýru.

Kategorie: Sýry
Záruka: uvedené na obalu
bezlepkové: Produkty neobsahují lepek.
ZÁRUKA: MINIMÁLNĚ 10 dní
HMOTNOST: 0,21 kg
SLOŽENÍ: plnotučné mléko, sušený česnek+/- 1,25% , sýřidlo, sůl, chlorid vápenatý, mlékařské kultury, obsah tuku min 25%
ALERGENY: MLÉKO

Detailní popis produktu

ČERSTVÝ SÝR S MEDVĚDÍM ČESNEKEM, SÝR NEJEN PRO MUŽE

Čerstvý sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací. Při výrobě používáme česnek od místního dodavatele "Davídkovo koření" - koření zcela bez konzervantů a přidané soli.

Čerstvý sýr s medvědím česnekem, přirozeně bez lepku, bez konzervantů. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.

Sýr dodáváme vákuově balený. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 10dní. Sýr z kravského mléka je vyráběn bez v konzervantů, proto po otevření originálního balení doporučujeme spotřebovat do 24hodin.

Všechny naše sýry jsou krájeny ručně, proto se může skutečná cena za výrobkem mírně lišit.

Cena na e-shopu je pouze orientační, skutečná cena za výrobek či zboží bude upřesněna, při předání zboží, cena se odvíjí od skutečné váhy výrobku či zboží

Složení

  • plnotučné mléko, sušený česnek+/- 1,25%, medvědí česnek, sýřidlo, sůl, chlorid vápenatý, mlékařské kultury, obsah tuku min 25%.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: