Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
40 cerstvy syr cesnek medvedi cca 200 g
Tip
Čerstvý sýr - ČESNEK MEDVĚDÍ - cca 200 g
66 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Čerstvý sýr s medvědím česnekem doporučujeme k pivu, chuť česneku je příjemná a nepřebíjí chuť samotného sýru.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2362
38 cerstvy syr olivovy cca 200 g
Novinka
Čerstvý sýr - OLIVOVÝ - cca 200 g
66 Kč

Domací sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Čerstvý sýr olivový, český výrobek, s vůní středomoří. Kravský sýr s olivami, chuť sýru je velmi výrazná. Sýr s vůní provensálského koření a chutí zelených a černých oliv nejvyšší kvality. Doporučujeme podávat k vínu.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2360
37 cerstvy syr orechovy cca 200 g
Tip
Čerstvý sýr - OŘECHOVÝ - cca 200 g
66 Kč

Domací sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Tento sýr je ideální a velmi oblíbený především u žen, při výrobě do sýru přidáváme sekané a celé kusy vlašských ořechů. Doporučujeme podávat k vínu.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2361
43 cerstvy syr pikantni cca 200 g
Tip
Čerstvý sýr - PIKANTNÍ - cca 200 g
66 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Čerstvý sýr pikantní má mírně pikantní chuť, která nepřebíjí chuť samotného sýru. Doporučujeme podávat k červenému vínu, či k pivu. Sýr je vhodný do obložených mís.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2363
39 cerstvy syr prirodni slany cca 200 g
Novinka
Čerstvý sýr - PŘÍRODNÍ SLANÝ - cca 200 g
66 Kč

Domací sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Sýr je mírně slaný, velmi vhodný do salátů, do obložených mís. Také doporučujeme podávat k vínu či k pivu.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2359
993 uzeny syr
Tip
Čerstvý sýr - ZAUZENÝ - cca 150 g
67,50 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Sýr uzený tradiční metodou uzení, na třešňových briketách, které dodávají sýru nezaměnitelnou chuť. Výborný k vínu, pivu. 

Momentálně nedostupné 
Kód: 2358
45 nakladany syr 330 g s cibuli a feferonkou
Novinka
Nakládaný sýr - 330 g - s cibulí a feferonkou
75 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Nakládaný sýr s cibulí a feferonkou, česká potravina. Kvalitní výrobek, který je nejen výborný, nejen do salátů a obložených mís. Nakládaný sýr s mírně pikantní chutí.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2364
880 nakladany syr merunky a mandle
Nakládaný sýr - 305 g - mandle a meruňky
85 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Nakládaný sýr s mandlemi a meruňkami, česká potravina. Kvalitní výrobek, s jedinečnou chutí mandlí a meruňek. Nakládaný sýr dopučujeme všem labužníkům, meruňky dodají sýru sladký nádech.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2366
46 nakladany syr 305 g vlasske orechy a brusinka
Nakládaný sýr - 305 g - vlašské ořechy a brusinka
85 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Nakládaný sýr s vlašskými ořechy a brusinkami, česká potravina. Kvalitní výrobek, s jedinečnou chutí brusinek a vlašských ořechů. Nakládaný sýr dopučujeme všem labužníkům, brusinky dodají sýru sladký nádech.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2365
877 nakladany syr orechem a svestkama
Nakládaný sýr - 305 g - vlašské ořechy a švestky
85 Kč

Domácí sýr z kravského, plnotučného, pasterovaného mléka. Vyráběný podle tradičních receptur, ruční prací, která dodává sýru nezaměnitelnou chuť. Nakládaný sýr s vlašskými ořechy a švestkami, česká potravina. Kvalitní výrobek, s jedinečnou chutí švestek a vlašských ořechů. Nakládaný sýr dopučujeme všem labužníkům, brusinky dodají sýru sladký nádech.

Momentálně nedostupné 
Kód: 2367
190 niva 1 kg
Niva - 1 kg
198 Kč

Sýr Niva patří do skupiny sýrů s plísní uvnitř hmoty. 

Momentálně nedostupné 
Kód: 2388
11 položek celkem