Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Kód: 2547 | Značka: Pstruhová farma Lochkov

Pstruh duhový

250 Kč 217,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Pstruh duhový z farmy Lochkov si můžete rezervovat kdykoliv. Čerstvé ryby budou k vyzvednutí vždy ve čtvrtek nebo dle dohody.

 

Kategorie: Ryby
Záruka: 24 hodin od zakoupení

V Česku nepůvodní druh, dovezen v roce 1888. Uplatnil se v chladnějších rybnících, v údolních nádržích pstruhového typu, je průmyslově chován, trvale se vyskytuje jen v některých tekoucích pstruhových vodách. Hospodářsky i sportovně velmi cenný druh. Průměrná váha lovených ryb je mezi 0,30 až 0,40 kg.

Informace přímo z farmy:

Ryby jsou rozděleny podle velikosti v oddělených sádkách, kde neustále proudí voda z hlubokého pramene a vyvěrá se stále stejnou teplotou, 12°C po cely rok. Díky tomuto dostatečnému průtoku vody nejsou u nás používány žádné chemické ani jiné podpůrné látky jako jsou krmne smesi s antibiotiky ničící parazity, jako v klasických sádkách, kde je tato metoda běžná.
Rybník, kde se nacházejí dospělí jedinci, je neustále okysličován.
Pstruzi a jeseteři z naši akvakultury jsou velmi oblíbení u pravidelných odběratelů především pro výbornou chuť bez rybího zápachu a kvalitu i pro svou krásnou mozaikovou zdravě svěží barvu .
Krmíme značkovými granulemi Aqua Aller, které jsou vyráběny ze sušených lososovitých ryb a jsou určeny přímo pro pstruhovou osádku. Ryby krmené těmito granulemi tak nejsou příliš tučné.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: