Mlsejte zdravěji, mlsejte raději s Rozárkou
Kód: 2407 | Značka: Farma Sokol

Tvarohový dezert - ČOKOLÁDA - 120 g

34 Kč 29,57 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Tvarohový dezert - s čokoládovou příchutí je vítězný výrobek v soutěži Potravina Královehradeckého kraje, pro rok 2014. Díky své jemné konzistenci a smetanovo-vanilkové chuti, je velmi oblíbený nejen u dětí, ale také lahodná svačinka pro dospělé.

 

Kategorie: Mléčné a chlazené
Záruka: uvedené na obalu
bezlepkové: Produkty neobsahují lepek.
ZÁRUKA: MINIMÁLNĚ 5 dní
HMOTNOST: 0,155 kg
SLOŽENÍ: mléko, jogurtová kultura, cukr, vanilkový cukr,suš. mléko, čokoláda (cukr, čokoládový prášek (cukr, odtučněné přírodní vanilkové aroma) E1442, E330, E333, E418, E202), obsah tuku min. 3%
ALERGENY: MLÉKO

Detailní popis produktu

Vítěz v soutěži Potravina Královehradeckého kraje v roce 2014

Tvarohový dezert ručně vyráběný, kysaný výrobek z kravského, plnotučného, šetrně pasterovaného mléka s obsahem jogurtových bakterií.

Tvarohový dezert s čokoládovou polevou, je příjemnou obměnou, našeho tvarohového dezertu, se kterým jsme v roce 2013, získali ocenění Potravina Královehradeckého kraje

Tvarohový dezert z Rampuše, přirozeně bez lepku. Potravina nejvyšší kvality, od českého farmáře. Výrobek z podhůří Orlických hor. Výrobek od tradičního regionálního výrobce.  

Tvarohový dezert dodáváme v jednorázových, nevratných, plastových obalech. Výrobek zavážíme s minimálním datem spotřeby 5 dní, výrobek je bez jakýchkoliv konzervantů, proto po otevření originálního balení doporučujeme spotřebovat do 24hodin.

Složení

  • mléko, jogurtová kultura, cukr, vanilkový cukr,suš. mléko, čokoláda (cukr, čokoládový prášek (cukr, odtučněné přírodní vanilkové aroma) E1442, E330, E333, E418, E202), obsah tuku min. 3%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: